Tvorivý tím Dramaťáku

JOZEF
ČERNEK

scenár, réžia, dramaturgia

Jozef je vedúci Dramaťáku. Nevie robiť veci v malom a hoci sa sprvoti snaží o milé, malé študentské dielko, podarí sa mu ho na naše pomery spraviť megalomansky. Divadlom doslova žije, ale popri ňom stíha ešte kopec iných vecí (riaditeľuje tu a tu). Najradšej však objavuje talenty. Keď už talent v niekom objaví, stačí, že jedinec chce a o ostatné sa už postará a dovedie ho do cieľa.  Pri každom projekte vraví: “Tento je už fakt môj posledný!” No vidíte, a sme tu stále!

brona bocanekova choreograf

BROŇA BOČÁNEKOVÁ

choreograf

Choreografie tancov do každého muzikálu neúnavne zostavuje naša Broňa. Jej hodiny decká milujú a čo s nimi vystrája si môžete pozrieť napr. tu. Inak keď budete vidieť nejakú ťažkotonážnu loď ako práve niečo bagruje, rozvŕtava alebo ťaží, spomeňte si na ňu, možno ju navrhovala práve ona-žena dvojitá inžinierka. Mimo iné, má svojich tanečníkov v Junior clube, precvičuje fitness pre rôzne vekové kategórie počas celého týždňa, stále sa hýbe a tancuje asi od troch rokov.

PETER
EMMER

hudobný producent

O Peťovi vám vieme povedať iba toľko, že jeho životom je hudba. Je naším hudobným skladateľom už zopár rokov, prvú skladbu zložil do nášej muzikálovej prvotiny Rómeo a Júlia alebo ako to vidíme my a odvtedy tvorí hudobný background práve on. Zvyšok vám povedia videá na Youtube alebo muzikanti z brandže. V súčasnosti trochu pracuje a vydaní svojho ďalšieho albumu. Emmer je medzi muzikantami pojem! 

RICHARD SLEZÁK

scénograf

Richard je scénograf a prvýkrát sme sa s ním stretli v projekte Snehulienka a zopár trpaslíkov. Čo to vlastne ten scénograf robí? Je to divadelný výtvarník, ktorý navrhne a vytvorí scénu, teda hmotné prostredie, kde sa celý príbeh nášho divadla odohráva. V dospeláckom živote je zlatníkom vo svojom zlatníctve RS Jewel. Richard je skutočný gentleman umelec na pohľadanie:)

JANKA PIPÍŠKOVÁ

produkcia

Naša Janka alebo „Pajpa“ ako ju prezývame, sa vyznačuje schopnosťou prehltnúť horkú slinu vo chvíli, keď sa od nej vyžaduje zázrak na počkanie a nemožné do troch dní. Vtedy s úsmevom povie: “Dobre, vybavím, spoľahni sa. A kávičku k tomu?” v zápätí ju prinesie aj s keksíkom, objedná možné aj nemožné a odplazí sa potichučky, aby mohla opäť niekde letieť ako šarkan. V dospeláckom živote šarkanuje ako marketingový manažér. To je náš menežeris teatrális produkális.

ROBERTA KRMÁŠKOVÁ

web, PR, grafika

Roberta je tá, čo nám robí web, šíri o nás info do sveta a pripravuje od tlačovín po audio-vizuálne materiály všeličo. Momentálne sa z nej stáva bábkoherečka, popritom pracuje a samozrejme trénuje s Rebelmi.

MAJO
BENDÍK 

web, PR, grafika