Podporiť nás môžete viacerými spôsobmi:

                               

                SPONZORSTVO

Vaše logo sa dostane k tisícom divákov a zároveň sa zvýši povedomie o vašej spoločnosti. Je len málo takých príležitostí, kde sa dá takouto formou nadviazať vzťah so zákazníkmi. Práve vaša podpora nášho projektu celý tento proces urýchli a predstavuje spoľahlivú formu zviditeľnenia sa,  pretože pre vás nie je dôležité zúčastniť sa (ako divák), ale zviditeľniť sa! Sponzorskou účasťou v projekte v recipientoch demonštrujete vaše možnosti, silu a stabilitu.

 

DAROVANIE  2% Z VAŠICH DANÍ

Ak sa vám páči naša činnosť a radi by ste nás podporili, môžete tak spraviť venovaním 2% z vašich daní, ktoré pre nás veľmi veľa znamenajú. Budeme vám nielen nesmierne vďační, ale možno vás bude hriať dobrý pocit vždy, keď o nás budete počuť. Možno to bude už práve na niektorom z našich predstavení, podujatí alebo projekte, ktoré budeme môcť realizovať aj vďaka vám.
Vopred vám veľmi pekne ďakujeme!

  • Identifikačné údaje potrebné na poukázanie 2% z Vašej dane z príjmu: 
  • Názov: Dramaťák a Rebeli
    Sídlo:  Nám. Sv. Rozálie 884/8 945 01 Komárno
    Právna forma: Občianske združenie, IČO: 51254182
  • Dokumenty, ktoré sa môžu zísť:

2% z dane sa poukazujú prostredníctvom špeciálnych tlačív, v závislosti od toho, kto poukazuje:

                               

               MATERIÁLNE

Ak nemáte kam dať staré oblečenie, šperky, bytové doplnky, nábytok, alebo čokoľvek o čom si myslíte, že by sme v Dramaťáku mohli využiť, prosím napíšte nám a či už vašu ponuku príjmeme alebo odmietneme,  budeme vám nesmierne vďační, že na nás myslíte. 

                               

               DOBROVOĽNÍCKA ČINNOSŤ

Pomoc nemusí byť len finančného charakteru. Niekedy nám popri príprave projektu, školských a pracovných povinnostiach chýbajú fyzické sily pri stavbe kulís a pod. V súčasnosti nám už pomáhajú viacerí, ale ak by ste sa chceli pridať, budeme radi!

Vopred vám všetkým ďakujeme!