Dátum

12 aug 2020
Expired!

Čas

17:40

CENA

Dobrovoľné vstupné

ZVER – 5. repríza

Začalo to ako búrka, ako búrka, búrka s mrakmi. A dážď z neba najprv padal, najprv nežne ako vánok.
Začalo to ako búrka, ako búrka, búrka s mrakmi. A zrazu z neba udrel vietor, udrel silou ako hurikán.Roztrhlo sa nebo a peklo začalo. Vyvracalo stromy a blesky hrmeli.
Kone sa sprvu báli, no hneď splašili. Koč z cesty strhlo, k priepasti sa rútili.

Okolo nich ticho, ticho nastalo, ticho ako v hrobe, ticho nastalo.
Objímal tie deti a šepkal perami, prosil o ich život, o mladé životy.
Okolo nich ticho, ticho nastalo, ticho ako v hrobe, ticho nastalo.
Vraj nech si vezmem jeho a deti, nechám žiť, mladosť nechám žiť.

S osudom sa však nejedná, s osudom sa zmieriť máš.
A tak tu to máš, veštbu, tú naplníš, život vám ponechám, ale niečo zaň mi dáš!

Keď šestnásť rokov najmladšia dosiahne, jednu z dcér na hrad k zvieraťu odvedieš a viac ju hľadať nebudeš.


Neváhajte a príďte si s nami zaspievať či zasmiať sa, veď predsa, robíme to pre Vás. Lístky na predstavenie si môžete rezervovať u Janky na telefónnom čísle 0905 466 107 alebo priamo v udalosti na našom Facebook-u (stačí, ak kliknete na ľavo na „LINK“ a rovnosa presuniete do udalosti na FB). 


Vzhľadom na najnovšie opatrenia týkajúce sa šírenia koronavírusu (COVID-19, SARS-CoV) to bude počas našich predstavení vyzerať takto:

 • Vážení návštevníci, v zmysle aktuálne platných nariadení sme zabezpečili predaj vstupeniek tak, aby bolo voľné každé druhé sedadlo.
 • Prosím, usaďťe sa tak, aby rodina (žijúca v jednej domácnosti) sedela spolu, vedľa nech ostane prázdne sedadlo a nasleduje ďalšia rodina, pár alebo jednotlivec.
 • V sále je spolu 400 miest na sedenie, na našich predstaveniach je maximálny počet 191 divákov, ktorí si vstupenku/y musia vopred zakúpiť. Ďalšie vstupenky predávané nebudú. Všetky sedadlá a miestnosť sú pred každým predsatvením vydezinfikované.
Tagy: ,

72 názorov k “ZVER – 5. repríza

 1. Tenemos los mejores software y libros gratis sobre mecánica de
  suelos, taludes, mecánica de rocas, geofísica, también realizamos consultorías
  de suelos para su construcción, tenemos experiencia en la rama y con los mejores especialistas profesionales en el área

 2. Tenemos los mejores software y libros gratis sobre
  mecánica de suelos, taludes, mecánica de rocas, geofísica,
  asimismo realizamos consultorías de suelos para su
  construcción, tenemos experiencia en la rama y con los mejores especialistas profesionales en el área

 3. Not all property owners need to hire a professional property manager. However, there are benefits to hiring a property manager that can be extremely helpful, especially for first-time landlords. Here are a few things to consider when getting help from a professional property management company: Owner or Renter? All contents copyright © 2022 Davis Management Group, LLC (dba Davis Property Management) unless otherwise noted. All Rights Reserved. Licensed and registered with Washington State Department of Licensing. Disclaimer E-mail us at ymanagement.com See the difference experience makes. Contact Davis Realty & Property Management today! You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience. For a compilation of resource information and more information about neighbor relations, look online at Neighborhood Resources https://wallstreetsanta.com/community/profile/bette92x7492625/ Disclaimer: School attendance zone boundaries are supplied by Pitney Bowes and are subject to change. Check with the applicable school district prior to making a decision based on these boundaries. Copyright В© 2005 – 2018 Movoto, Inc. All rights reserved. CalBRE #01517281 Copyright В© 2005 – 2018 Movoto, Inc. All rights reserved. CalBRE #01517281 Zillow Group is committed to ensuring digital accessibility for individuals with disabilities. We are continuously working to improve the accessibility of our web experience for everyone, and we welcome feedback and accommodation requests. If you wish to report an issue or seek an accommodation, please let us know. Copyright В© 2005 – 2018 Movoto, Inc. All rights reserved. CalBRE #01517281 Copyright В© 2005 – 2018 Movoto, Inc. All rights reserved. CalBRE #01517281

 4. When I initially commented I seem to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I
  get 4 emails with the same comment. Is there an easy
  method you can remove me from that service? Cheers!

 5. Generally I do not read post on blogs, but I would like to say that this write-up very pressured me
  to take a look at and do it! Your writing style has been surprised me.
  Thanks, quite great article.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.